Hakkımızda

Turgut Alp’in at sürdüğü yemyeşil yaylaları, vurduğunda arzı ve arşı titreten mehteri, asırlardır şifa dağıtan kaplıcaları, mutfakları lezzet, doğası cennet kokan ve Osmanlının kanatlandığı bereketli topraklarıyla Türkiye’nin tüm renklerine kucak açmış bir şehir; İNEGÖL. 
Termal turizmde; Oylat, tarih turizminde; İshak Paşa Camii ve Külliyesi, Ortaköy Kervansarayı, doğa turizminde; Oylat Mağarası, Kıran Yaylası, Başalan Yaylası, Hacıkara Şelalesi, Kıran Şelalesi, kültür turizminde; Kent Müzesi, sanayi turizminde de Mobilya Müzesi ile zenginleşen; her geçen gün güzelliğine güzellik, değerine değer katan bu şehir; şimdi de Doğa Sporları ve Turizm Merkezi Projesi ile size bu dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor.
DOSTUM doğayı sevenler, sporu sevenler, alternatif spor branşlarıyla tanışmak isteyenler ve bu alanlarda kendini geliştirmek isteyenler için gerçekleştirilen bir rüya.
80 bin metrekarelik bir faaliyet alanında kurulu hangar, kafeterya, atv ve motocross sahası, bisiklet parkuru, uçuş pisti, okçuluk eğitim sahası, balıkçılık alanı, otopark, tek katlı olarak inşa edilen hizmet binası ve bu binanın içerisinde; irtibat bürosu, güvenlik birimi, mescid, misafir salonu, derslik, konaklama odaları en mükemmel şekilde sizleri ağırlamaya hazır.
Doğa yürüyüşleri, okçuluk, motocross, bisiklet, atv safari, offroad, foto safari, yamaç paraşütü, hafif sivil uçaklar, sportif balıkçılık, deniz bisikleti, kampçılık gibi doğa sporlarını doyasıya yapabileceğiniz bir dünya sizi bekliyor.